selcuk-balci-foto

 

Bugün Beyaz Show da konuk olarak gördüğüm Selçuk Balcı’nın aslında Deniz Üstü Fener parçasının bestecisi ve yorumcusu olduğunu öğrenince çok şaşırdım. Şarkıyı ikj Moskova’nın Şifresi Temel filminde duymuş ve çok beğenmiştim. Genç müzisyeni bu güzel parçadan dolayı kutlamak istiyorum. Peki kimdir bu Selçuk Balcı, nerelidir, nerede doğmuştur, kaç yaşındadır, başka parçaları var mı, albümü var mı ? İşte tüm bu sorularımızın cevabını ve yakışıklı müzisyenin fotoğraflarını yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Selçuk Balcı Kimdir ?

Selçuk Balcı 4 Temmuz 1988 Çayeli/Rize doğumludur. Selçuk Balcı’nın müziğe ilgisi çok küçük yaşlarda başlamıştır. Lise yıllarında eline akdığı kemençeyi yaşantısı boyunca hiç elinden düşürmemiştir. Müzisyenimizin 2011 yılında çıkardığı Patika isimli bir albümü vardır. Ayrıca hali hazırda devam eden bir de albüm çalışması mevcuttur. İlk klip çalışmasını Deniz Üstü Fener şarkısı için yapmıştır.

Selçuk Balcı Resimleri

selcuk-balci  selcuk-balci-kapak selcuk-balci-kapak-foto selcuk-balci-kemence selcuk-balci-kimdir selcuk-balci-klip selcuk-balci-resim selcuk-balci-resimleri selçuk-balcı