D Smart Üyelik Sonlandırma

Merhaba arkadaşlar, bu yazımda sizlere kendi başıma gelen bir sıkıntı hakkında yardımcı olmaya çalışacağım. D smart aboneliğimi sonlandırmak istediğimde çok geride kalmış bir yöntemle karşılaşınca şok oldum. İnternette de tam bir bilgi bulamayınca böyle bir yazı yazmak istedim.

Öncelikle D-Smart sitesinde abonelik sonlandırmakla ilgili bir yazı bulamayınca müşteri hizmetlerini arayıp yardım istedim.

Abonelik kapattırmak isteyenler D-Smart’a yazılı dilekçeyle başvuru yapmak zorundaymış.Şimdi ben size kafanızın daha fazla karışmaması için adım adım işlemleri anlatacağım.

-İlk olarak bir dilekçe yazıyoruz.(Dilekçede smart kart numaranız ve üyelik iptal nedeninizi belirtmeniz gerekmektedir.)

Dilekçeyi ve Nüfus Cüzdan Fotokopinizi   APS servisi ile   PK-138  Şişli adresine gönderiyoruz.

-Daha sonra müşteri hizmetlerinin bizi aramasını ve işlemi onaylamasını bekliyoruz. (Arayarak sizi caydırmak isteyecekler büyük ihtimal)

-Sonra işlem onayı alındıktan sonra D-Smart cihazınızın bir bayiliğe teslimini isteyecekler.

-Bundan sonra inşallah aboneliğiniz sonlanmış olacak.

 

Ben şu anda dilekçeyi gönderdim ve kısa sürede beni aradılar. 1 aylık abone olmama rağmen yüksek miktarda kapatma parası istediler. Bende vazgeçip bir alt pakette aboneliği devam ediyorum. Sözleşme dolana kadar dişimi sıkacağım.

 

Size yardımcı olması açısından yazdığım örnek dilekçeyi buraya ekliyorum. Siz kendinize göre uyarlayıp, kendi smart kart numaranız ve üyelik iptal nedeninizle birlikte postalayabilirsiniz.

Örnek Dilekçe İndir : http://turbobit.net/f03z09s3tzfj/d-smart-iptal-dilekcesi.docx.html

D-Smart Üyelik Sonlandırma Örnek Dilekçesi